Dijital Pazarlama Ajansı

img title

Wertebra Dijital Pazarlama Ajansı, işletmenizin dijital dünyadaki başarısını bir sonraki seviyeye taşır.

               Dijital Pazarlama Ajansı Nedir ?

Dijital Pazarlama Ajansları:

Organik ve reklam yoluyla web sitenize gelen çevrimiçi müşteri adaylarının tüm potansiyel yolculuklarını analiz ederler.

Dijital pazarlama ajanslarındaki ekipler, pazarlama hedeflerinizi göz önünde bulundurarak ideal hedef kitlenizi belirlerler. Bu hedef kitleye, içerik pazarlaması, sosyal medya, reklamlar ve arama motoru optimizasyonu gibi pazarlama çalışmalarıyla ulaşırlar.

Özetle bir dijital marketing ajansı, potansiyel müşterilerinizi satış dönüşüm huninizin en üstünden başlayarak en alta doğru taşır, daha az harcamayla satışa yakın müşteri adaylarının sayısını artırırlar. 

Pazarlama Ajansları Ne İş Yapar ?

Pazarlama ajansları, geleceğin markalarını yaratmak amacıyla en iyisini sunmayı amaçlar.

Dijital pazarlama şirketleri, organik trafiğinizi artırmak için rekabette bir adım önde olmanızı sağlar.

Potansiyel müşteri sayısını ve dönüşümleri artırmak adına SEO içerik planlaması yapar.  

Dijital pazarlama firmaları, arama sonuçlarında daha çok yer almanızı sağlayarak markanızı büyütür.

Özetle, doğru dijital ajans hizmetlerini sunarak dijital pazarlamanın para birimi olan organik trafiği artırırlar.

Müşterilerimiz Neden En İyi Dijital Pazarlama Ajansı  Olarak Wertebrayı Tercih Ediyor?

En iyi Dijital Pazarlama ajansları arasında yer alan Albert Solino olarak, dijital dünyadaki varlığınız için hedeflerinize birlikte ulaşıyoruz.

 

  • Tam Şeffaflık İlkesini Benimseyen Dijital Pazarlama Ajansı
  • Doğru Potansiyel Müşteri Adayları
  • Web Sitenize Uygun SEO Stratejileri Geliştiren Deneyim
  • Deneyimli Dijital Pazarlama Ajansı Ekibi
  • Sizi Anlayan İçerik ve Performans Pazarlama Ajansı
  • Bütçenize Uygun SEM Stratejileri

               Performans Pazarlama Ajansınız 

 

Dijital Pazarlama Ajansı Hizmetlerimiz

SEO Danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonuna (SEO) yönelik titiz ve süreç odaklı metodolojilerimizle, müşterilerimize benzersiz bir avantaj sağlıyoruz. SEO'nuz için en iyi yaklaşımı formüle ederken analitik sonuçları kullanıyoruz.

 

Google Ads ve Sosyal Medya

Büyüme için kampanyaların nasıl oluşturup optimize edileceğini iyi biliyoruz. Neler mi yapıyoruz? Hesap yapınızı düzeltip, anahtar kelimelerinizi değerlendiriyor ve daha iyi fırsatlar arayarak çekici reklamlar tasarlıyoruz.

 

Web Sitesi Geliştirme

Markanızı güçlendiren arama için optimize edilmiş bir site oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Sizi iyi temsil eden ve en önemlisi kuruluşunuzun büyümesine yardımcı olan web siteniz olduğundan emin olmak isteriz.

 

İçerik Pazarlama

Hedef kitlenizle tutarlı bir şekilde yüksek kaliteli içerikler sunarak güçlü bir ilişki kurmaya odaklanıyoruz. İçerik pazarlamasıyla potansiyel müşterilerinizi gerçekten önemsediğinizi gösteriyoruz.

 

E-Mail Pazarlama

Kendi geliştirdiğimiz pazarlama otomasyonu ürünümüzle hedef kitlenize doğru platformda ve uygun içerikle ulaşmanızı sağlayarak potansiyel müşteri sayınızı artırıyor, mevcut müşterilere çeviriyoruz.

 

Sektör ve Rakip Analizi

Büyüme ekibimiz ile web sitenizin SWOT ve rekabet analizi çalışmalarını gerçekleştirerek, şirketinizin mevcut durumunu, rakipler bazındaki konumunu ve potansiyel büyüme alanlarını belirliyoruz.

 

İtibar Yönetimi

İyi bir itibar yönetimi planıyla, olumlu mesajların maksimum etkiye sahip olmasının önünü açıyoruz. İtibarınız ne kadar iyi olursa, dönüşüm oranınız o kadar iyi olacaktır.

 

Marka Konumlandırma ve Marka Stratejisi

Markanızın vermek istediği mesajla şirketinizin durduğu noktanın uyumlu olup olmadığını kontrol ediyor ve olumsuzlukları düzeltiyoruz.

 

Kreatif Hizmetler

Şirket ile hedef kitleniz arasındaki potansiyel etkileşimi, yaratıcı çözümler, araçlar ve uygulamalar ile şekillendirmenize yardımcı olarak farklı olmanızı sağlıyoruz.