Dijital Pazarlama Danışmanlığı

img title

Wertebra ile tek tip herkese uyan bir Dijital Pazarlama Danışmanlığı değil, her müşterimizin web sitesine özel dijital danışmanlık yapıyoruz.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir?

Dijital Pazarlama Danışmanlığı; İşletmenizin, dijital ortamda müşterileriyle daha etkin bir şekilde etkileşime girmesine, yeni potansiyel müşterilere daha kolay ulaşmanıza, Dijital Pazarlama stratejilerinize uzman bakış açısı kazandırmanıza olanak sağlar. 

 Dijital danışmanlık firmaları, şirketleri dijital ortamda var olmasını sağlamak için gerekli tüm optimizasyon süreçlerinde yardımcı olur.   

Nasıl Yapıyoruz?

 

Harekete Geçmeden Önce Dinliyoruz

 

Doğru Hedef Kitlesi

 

Proje Analizi

 

Yeni Müşterilerinize Hızlıca Ulaşın

 

Rakip Analizi

 

Yeniden Değerlendirme ve İyileştirme

 

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Hizmetlerimiz

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) İle Arama Sonuçlarına Hakim Olun

SEO ekibimizle, SEO hedeflerinize ulaşma yolculuğunda her anahtar kelimeleri titizlikle analiz ediyor, anahtar kelimelerinizin arama hacmini ve bunların hedef kitlenizle alaka düzeyini dengeleyerek aranma performansınızı iyileştiriyoruz.

 

İşinizi Google Ads İle Büyütün

Web sitenize iyi bir trafik yaratmak istiyorsanız, PPC iyi bir seçenektir.  Dijital Pazarlama Danışmanlığı kapsamında, her ürün ve hizmet kampanyanızı tam verimlilikle yönetme konusunda yüksek deneyimli uzmanlarımız, daha fazla potansiyel müşteri çekmenize ve daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olur.

 

 

Sosyal Medya Yönetimi

 

Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube ve Instagram gibi sosyal kanallarda, sosyal medya stratejisini en iyi şekilde planlayarak sizlere destek veriyoruz. Kitlenizi belirleyerek, potansiyel müşterilerinizi mevcut müşterilerinize çeviriyor, marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

 

 

Kişiye Özel E-Posta Pazarlama

 

Kendi geliştirmiş olduğumuz E-posta pazarlama yazılımımızla, haber bültenlerini, satış promosyonlarını, ürün & hizmetlerinizi doğrudan pazarlamak için özel fırsatlar ve indirimlerinizi hedef kitlenize kişiye özel profesyonel bir mesaj olarak gönderiyoruz.

İçerik pazarlama

 

Web sitenizin sıralamasını yükseltmek için doğru anahtar kelime analizi yapıyoruz. İyi yönetilen içerik planlama 
süreciyle doğru stratejileri hayata geçiriyoruz.

 

Dijital Pazarlama Danışmanı Şirketinize Nasıl Fayda Sağlar?

 

Dijital pazarlama danışmanı, web sitenize yüksek kaliteli, alakalı içerik ekleme çalışmalarını Google SEO yönergelerine uygun şekilde gerçekleştirir.

Dijital medya danışmanı, şirketinizin itibarını yönetir. Sosyal medya yönetimini ve yorum yönetimlerini gerçekleştirir. Markanızı ön plana çıkararak bilinirliğinizi artırır.