SEM Danışmanlığı

img title

Markanızı arama motorları sonuçları arasında en üst sıradan pazarlamak için Wertebra hizmetinizde!

Markanız İçin Dijital Pazarlamanın Tüm Bileşenlerini En Verimli Biçimde Kullanıyor ve Çevrimiçi Görünürlüğü Arttıracak Bütüncül Çözümler Sunuyoruz!  

 

Sosyal medya pazarlaması ve sosyal medya danışmanlığında markanızı profesyonel ellere bırakın! Wertebra, firmanız için en iyi sosyal medya ajansı olarak yıllara dayanan tecrübesi ile yanınızda!

 

SEM Dijital Pazarlama Açısından Neden Önemlidir?

 

Rekabetçi

Dijital reklamcılık kanalları arasında SEM stratejilerini kullanan firmalar rakiplerine karşı birkaç adım öne geçer.

 

Hedef Kitle Odaklı

Dijital pazarlama dinamikleri içerisinde doğrudan hedef odaklı olan ve potansiyel müşteriyi nokta atışı yakalayan en önemli araçtır.

 

Bütçe Dostu

Geleneksel reklam maliyetleri bir yana, dijital pazarlama içerisinde de en bütçe dostu reklam stratejisi SEM’dir.

 

Hızlı

Doğru strateji ile kurgulanan SEM reklamcılığı kısa sürede web sitesi ziyaretlerini hızla yükseltir; pazarlanan ürün ya da servise müşterinin kısa yoldan ulaşmasını sağlar.

 

Organik SEO ile Güçlenir

Ücretli reklam stratejileri organik SEO iyileştirmeleri ile beraber ele alındığında dijital pazarlama stratejisinin de gücü katlanır. Reklam ve içerik %100 uyumlu hale gelir.

 

Marka Görünürlüğü ve Bilinirliği

Arama motoru pazarlama stratejileri doğru yöntemlerle uygulandığında markanın online görünürlüğüne üst seviyede katkı sağlar ve marka bilinirliğini hızlı biçimde arttırır.

 

Wertebra olarak, dijital pazarlama danışmanlığı alanındaki deneyimimizi en doğru stratejilerle SEM reklamcılığı için kullanıyoruz.

 

 

Neden SEM Danışmanlığı Almalısınız?

 

 • SEM (arama motoru pazarlaması) firmaların ve markaların arama görünürlüğü arttırmak için kullanılan ücretli ve ücretsiz yöntemlerin genelini kapsar. Organik SEO hizmetinin yanı sıra ücretli reklam araçları kullanılarak markaların çevrimiçi görünürlüğü en üst seviyeye çıkarılır.
 • İyi yönetilen SEM Danışmanlığı hedef kitleye doğrudan ulaşma fırsatı sunar.
 • Hedef kitle odaklı olduğundan geleneksel reklamlardan çok daha az maliyetlidir.
 • SEM Danışmanlığı sayesinde insanlara doğru yerde ve doğru zamanda ulaşırsınız.
 • SEM Danışmanlığı şirketinize hızlı gelir artışı sağlar ve hedeflediğiniz satış rakamlarına ulaşmanız kolaylaşır.
 • Tüm bu faaliyetlerin sonucunda marka bilinirliğine de katkı sağlar.
 • Wertebra Danışmanlık, markanızı tam bir SEM uzmanlığı ile ele alır. İnternetteki marka bilinirliğinin potansiyel müşteri olarak dönmesi için kapsayıcı hizmetler sunar.

 

Dijital Reklamcılık Kapsamında SEM Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

 

 • Kampanya stratejisi oluşturma :
 • Hedef odaklı doğru anahtar kelimeler ile etkili dijital pazarlama kampanyaları oluşturma.
 • SEO ve ücretli reklam stratejisini bütünlüklü kurgulama Ücretli reklamlarda en etkili araçları kullanarak 360 derece hizmet sağlama.
 • Kampanyaların sürekli takibi ve analizi ile gerektiğinde stratejinin verimli biçimde yeniden kurgulanması
 • Bütçe yönetimi: kampanyanın geri dönüşlerinin analiz edilmesi ile ayrılan bütçenin en efektif biçimde optimize edilmesi

 

SEM Danışmanlığında Wertebra Farkı

 

 • Dijital pazarlama uzmanlığımız ile markanızı ve web sitenizi detaylı biçimde analiz ediyoruz.
 • Müşteri hedefli anahtar kelime analizinin yanı sıra rakip analizi de yaparak, nokta atışı reklam içerikleri kurguluyoruz.
 • Arama motorlarında sıralamanızı doğrudan etkileyen organik SEO ile ücretli reklam stratejilerini bütüncül biçimde yönetiyoruz.
 • Reklamı verilen web sitesinin (hizmetin ya da ürünün) geliştirilmesine yönelik ihtiyaçları tespit edip, öneriler sunuyoruz.
 • Bütçe yönetimi sağlayarak, reklam geri dönüşlerine göre güncel aksiyonlar alıyoruz.
 • Haftalık ve aylık raporlamalar ile kampanya süreçlerine dair güncel bilgilendirme sağlıyoruz; müşterilerimizden gelen geri dönüşlerle stratejileri yeniliyor ve güçlendiriyoruz.

SEM Danışmanlığı Yaklaşımımız

 

1. Müşteriyi Dinleme ve Analiz

SEM reklamcılığı kapsamında müşterinin taleplerini ve beklentilerini doğru anlayarak, hizmet veya ürünün pazar analizi ile ‘terzi işi’ pazarlama stratejilerini kurguluyoruz.

 

2. Organizasyon ve Süreç Tasarımı

Analizler sonucunda kampanya hedeflerini ortaya koyuyoruz ve bu hedefler doğrultusunda işleyen bir çalışma takvimi belirliyoruz.

 

3. Uygulama

Belirlenen tüm platformlarda kampanyaları yayına alıyor, teknik işleyişini birebir takip ediyoruz.

 

4. Performans Takibi ve Optimize

Kampanyaların aktif geri dönüşlerini ve müşteri nezdindeki performansını aktif olarak takip edip, iyileştirme gereken durumlarda mali kayıplara yer olmadan aksiyon alıyoruz. Müşterilerimizi kampanyaların güncel akışına dair bilgilendirip, raporlamasını sağlıyoruz.

 

Wertebra’nın SEM Reklamcılığı alanındaki deneyiminden hemen yararlanmak ve satışlarınızı arttırmak için şimdi uzmanlarımızla iletişime geçin!