SEO Ajansı

img title

WERTEBRA SEO Ajansı olarak potansiyel satışlarını ve gelirlerini artırmak isteyen işletmelerimize,  en iyi Profesyonel SEO çözümlerini sunuyoruz.

SEO Ajansı Nedir?

Bir SEO ajansı, işletmelerin web ortamındaki görünürlüklerini artırmalarını sağlamak amacıyla hizmet veren şirketlerdir. 

SEO ajansları bünyesinde; site içi, site dışı ve teknik SEO (arama motoru optimizasyonu) gibi farklı alanlarda uzman ekipler yer alır.

Uzman SEO Ajansı ekipleri, siteniz için özel SEO stratejileri geliştirerek müşterilerin dijital pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

Ayrıca SEO Ajansları hizmet verdiği müşterilere, en doğru şekilde fayda sağlamak için web sitelerine her açıdan Check Up uygular.

Kısacası SEO ajansının tanımı, müşterilerin web sitelerine daha fazla organik trafik kazandırarak; mail, WhatsApp, telefon ve form yoluyla gelen potansiyel müşterilerin sayısının artmasını sağlar.

Kurumsal SEO Ajansı Nedir?

Şirketinizi bulunduğu sektörde ve pazarda; rekabette ön plana çıkaracak, mevcutta yer aldığı sıralamaları iyileştirecek ve işletme markanızın orta – uzun vadeli hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak SEO stratejileri oluşturmaktadır. 

Kurumsal SEO Ajansı, ürün ve hizmete ait markanızın arama sonuçlarındaki bilinirliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. 

Standart SEO ajans hizmetlerinden,  Kurumsal SEO Ajansı hizmetlerine geçiş süreci, işletmenizin büyümesiyle birlikte yeni başarı hedeflerine ait yolun artık açılması demektir.

Kurumsal SEO ajansları, standart SEO stratejilerini uygulamanın ötesinde daha karmaşık ve özel gelişmiş SEO stratejilerine odaklanır.

Kurumsal SEO doğru bir şekilde uygulandığında; organik trafik akışı, potansiyel müşteri sayısı, dönüşüm ve marka bilinirliği daha fazla artar. 

Özetle Kurumsal SEO Ajansları, büyük ölçekteki işletmeler için pazar rekabetini karşılayan, orta ve uzun vadeli hedeflere yönelik SEO stratejileri uygulayan şirketlerdir.

Şeffaf ve kaliteli hizmet sunan en iyi SEO ajansınız Wertebra, tüm bu sorularınıza yanıt vermek için en iyi optimizasyon çözümlerini sizlere sunar.

 

Neden Profesyonel SEO Ajansı İle Çalışmalısınız?

 

 • İşletmenizle veya markanızla eşleşen anahtar kelimelerde Google arama motoru sonuç sayfalarının ilk sayfasında değil misiniz?
 • Ürün veya hizmetleri pazarlarken rekabette üstünlük sağlayamıyor musunuz?
 • Web sitenizin Google’da görünürlüğü az mı?
 • Web sitenizin trafiği son zamanlarda azaldı ve nedenini bilmiyor musunuz?
 • Gelen arama, mail, form, whatsapp ve potansiyel müşterilerinizin sayısı azaldı mı?
 • Yeni bir web sitesi kuruyor ve pazara hızla kanalize olmak mı istiyorsunuz?

 

SEO Ajansı Şirketinize Nasıl Fayda Sağlar?

SEO Ajansı müşterileri için ne iş yapar?

 • İşletmenizin web sitesini daha yüksek arama hacmine ve rekabet düzeyine sahip anahtar kelimeler için optimize eder. 
 • Uygun anahtar kelime hedefleme ve strateji yoluyla marka görünürlüğünü artırmaya ve büyümeye öncülük eder.
 • Hedef kitlenize yönelik özgün, alakalı ve kaliteli içerik çalışmaları ile optimize edilmiş içerikler oluşturur.
 • Uygun SEO Stratejileriyle artan dönüşümlerle satışlarınızı artırır.
 • Markalarınızın Site içi, Site dışı ve Teknik SEO çalışmalarını yürütür.

 

Profesyonel SEO Ajansı Hizmetlerimiz

 

Rekabet Stratejisi Hizmeti

Wertebra Dijital Ajansı, pazar ve rekabet analizini göz önünde bulundurarak en doğru anahtar kelime stratejilerini sizler için oluşturur ve uygular.

 

Site Dışı SEO Ajansı Hizmeti

Google’ın web sitenizi güvenilir ve yetkili olarak görmesini sağlamak için site dışı yaptığınız SEO çalışmaları ile çevrimiçi görünürlüğünü artırıyoruz.

 

Teknik SEO Ajansı Hizmeti

Arama motorlarının web sitenizdeki tüm sayfaları doğru ve istediğimiz şekilde kolayca bulmasını, taramasını ve dizine eklenmesini sağlıyarak trafiğinizi artırıyoruz.

 

E-ticaret SEO Ajansı Hizmeti

Deneyimli SEO uzmanlarıyla kişiselleştirilmiş marka deneyimleri oluşturur, rekabet analizini gerçekleştirir ve satış hacminizi artırmak için doğru SEO stratejilerini uygular.

 

Site İçi SEO Ajansı Hizmeti

SEO uzmanlarımız; arama motorları, okuyucular, kullanıcılar ve potansiyel müşteriler için içeriklerinizi optimize ederek kaliteli trafik kazandırıyoruz.

 

İçerik Planlama Hizmeti

SEO dostu içerik üreterek paylaşılmaya değer blog gönderileri oluşturuyor, ürün ve hizmet sayfalarınızı doğru planlamayla optimize ediyoruz.

 

En İyi SEO Ajansları Arasında Neden Wertebra?

 • Yüzlerce blog, ürün ve hizmet sayfalarını müşterilerimiz için kurgulayarak daha fazla gelir elde etmelerine yardımcı olduk.  
 • SEO Uzmanlarımız; kanıtlanmış, verimli ve etkili bir proje yönetim metodolojisi kullanarak kaliteli ve ölçülebilir sonuçlar yarattı.
 • Potansiyel müşterilerini artırmak isteyen her ölçekteki işletmeyi destekleyecek deneyime sahibiz. Her müşterimizin projeleri şeffaf bir şekilde yönetilmektedir.
 • Optimizasyon stratejilerimizi en son algoritma güncellemelerine ve pazar trendlerine göre sürekli olarak ayarlıyoruz.

Wertebra SEO Projelerini Nasıl Yönetir?

 

1-Önce Sizi Dinliyoruz​

SEO ajansınız olarak, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak için şirket paydaşlarınızla bir toplantı yaparak bu toplantı doğrultusunda kararlar alıyor sürdürülebilir bir şekilde uygulamaya geçiriyoruz.

2-Detaylı Analiz Gerçekleştiriyoruz

Rekabetçi konumunuzu ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak tüm verilerinizi topluyor, Kurumsal SEO'nuz için en iyi yaklaşımı formüle etmek için doğru analiz araçlarını kullanıyoruz.

3-Strateji Oluşturma

Pazar analizi ve potansiyel fırsatlarınızı belirliyor, tüm SEO çabalarımızın hedeflediğimiz noktaya gelmesini sağlamak için SEO stratejileri oluşturuyor ve sisteminize entegre ederek uygulamaya geçiriyoruz. Sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

4-Sürekli İyileştirme

SEO uzmanlarımız, organik trafiğinize, hemen çıkma oranınıza, dönüşüm oranınıza ve tıklama oranlarınıza bakıyor. Uygulanan Kurumsal SEO stratejilerini izleyerek gerekli aksiyon planı oluşturuyor ve optimizasyon stratejilerinizi iyileştiriyoruz.

5-Şeffaf Proje Yönetimi

SEO uzmanlarımız, her hafta proje yöneticilerinizle düzenli istişareler gerçekleştirerek, SEO projesinin ilerleyişi hakkında bilgilendirmede bulunuyor.

kurumsal seo kurumsal seo ajansı profesyonel seo ajansı Search Engine Optimization seo seo hizmeti uzman seo ajansı seo ajansı