Sosyal Medya Yönetimi

img title

Firmanızın sosyal medya yönetimini 360 derece ele alarak, marka değerini dijital platformlarda arttırıyoruz!

Wertebra’nın etkili sosyal medya yönetimi ile markanıza değer katıyor ve sizi potansiyel müşterilerle buluşturuyoruz!

Profesyonel sosyal medya yönetimine dair aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınız için Wertebra’nın alanında uzman sosyal medya yöneticileri ile hemen iletişime geçin!    

Wertebra sosyal medya yönetimi ajansı kapsamında verilen hizmetlere dair sorularınız varsa, size en hızlı çözümü bulmak için buradayız!

 

Şirketlere Yönelik Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Bireysel sosyal medya yönetimi ile bir şirketin kurumsal hesaplarının idaresi ve takibi şüphesiz ki farklı dinamikler izler. Şirket sosyal medya yönetimi bir firma için ciddiyetle ve kurumsal düzlemde ele alınmalıdır. Aşağıdaki adımlar izlendiğinde sağlıklı bir sosyal medya yönetimi stratejisi kurgulanabilir:

 

  • Firmanın kurumsal sosyal medya hesapları giriş verileri ile sosyal medya yönetimi ajansına devredilir.
  • Görsel ve içerik oluşturma ya ajansa bırakılır ya da firma tarafından oluşturulan içeriklerde ajansın yönlendirmesi ile aksiyon alınır.
  • Oluşturulan paylaşım postları onay ve revize için firmaya iletilir. Geri dönüşlere göre revizeler yapılır.
  • Revize ve onay sürecinden sonra aylık paylaşım takvimi düzenlenir ve devreye alınır.
  • Özel gün ve haftalar, sektörel etkinlikler yakından takip edilir; ve paylaşımlar bu takvimlere göre düzenlenir.
  • Sosyal medya reklamlarının ve kampanyalarının yönetimi tek elden gerçekleştirilir; düzenli raporlama ve toplantılar yapılır.
  • Şirketler anlık ya da günübirlik paylaşımlardan ziyade belli bir plan çerçevesinde hareket etmeye yönlendirilir.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Almanın Faydaları

Hesaplarınız toplu sosyal medya yönetimi ile, tek elden profesyonel biçimde idare edilir. Marka kimliğine uygun görsel tasarımlar dizayn edilir. İçerik stratejisi tasarımlarla paralel kurgulanır. Sektörünüz için özel günler, etkinlikler vb. sosyal medya uzmanı tarafından titizlikle takip edilir. Sosyal medya reklamlarınız ve kampanyalarınız analizler doğrultusunda nokta atışı biçimde kurgulanır. Sosyal medya uygulamaları her bir mecranın tekil doğasına uygun olarak yönetilir. (Instagram reklamı, Linkedin paylaşımı, Instagram story, Facebook story vb.) Kampanyaların geri dönüşleri analizlerle raporlanır. Belli bir strateji çerçevesinde hedef odaklı yapılandırılan sosyal medya yönetimi firmanıza potansiyel müşteri ve ciro artışı olarak döner

 

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimine Yaklaşımımız

 

1-İlk Tanışma!

Profesyonel sosyal medya yönetimi almak için bize ulaştığınızda önce sizi dinliyor ve ihtiyaçlarınızı net olarak şekillendirmek için dijital pazarlama uzmanlarımız ile sizi bir araya getiriyoruz. İlk tanışmamız sonrası ihtiyaçlar doğrultusunda paket tekliflerimizi paylaşıyoruz.

2-Görsel Kimlik & İçerik Konsepti

Kullanıcı deneyimi tasarımı konusunda uzman kadromuz ile sosyal medyadaki görsel kimliğinizi inşaa ediyoruz. Profesyonel içerik ekibimizle metinleri sosyal medyanın ruhuna uyumlu ve SEO odaklı kurguluyoruz. Gerekli takvim düzenlemelerinden sonra içeriklerin paylaşımını gerçekleştirip, süreç işleyişini takip ediyoruz.

3-Reklam Stratejisi ve Uygulama

Sosyal medya hesaplarınızın reklam ve kampanya yönetimlerini ihtiyaç noktasında devreye alıyor ve geri dönüşlere göre tam bir süreç takibi gerçekleştiriyoruz. Maliyet analizi, geri dönüşümler ile en verimli kampanyaları oluşturmanıza destek oluyoruz.

4-Analiz ve Raporlama

Uyguladığımız kurumsal sosyal medya yönetimi stratejileri çerçevesinde süreç analizi gerçekleştiriyoruz. Haftalık ya da aylık düzenli toplantılarla müşterilerimizin bilgi akışını canlı tutuyoruz.

Günümüzde markaların sosyal medya yönetimi şansa bırakılmayacak kadar hayatidir! Wertebra Sosyal Medya Yönetimi Ajansı tüm profesyonelliği ile firmanızı sosyal medya platformlarında temsil etmeye hazır!

 

En Efektif Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları İçin Tercihiniz Wertebra!

Şirketinize en uygun sosyal medya yönetimi firmalarını araştırırken sosyal medya yönetimi ücretlerine dair aklınızda doğal olarak soru işaretleri oluşabilir.

Wertebra’nın profesyonel sosyal medya yönetimi diğer tüm danışmanlık hizmetlerinde olduğu gibi terzi işi şeklinde projelendirilir. Bizimle iletişime geçtiğinizde firmanıza, standart bir sosyal medya yönetimi fiyat teklifi vermek yerine önce sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz. Arayışınıza göre sizi sosyal medya yönetimi uzmanlarımızla tanıştırıyor, sürecinizi hesaplarınızı da ele alarak beraber inceliyoruz. Sosyal medya yönetimi teklifimiz tüm süreçler sonunda sizin beklentileriniz ve bizim sunacağımız hizmetler kapsamında şekilleniyor. Şirketinize en etkili sosyal medya yönetimi için Wertebra’nın uzmanları bir telefon kadar yakınınızda!

Sosyal Medya Yönetimi Ajansları Arasında Tecrübesiyle Öne Çıkan WERTEBRA, Şirketinizin Farkını Göstermek için Hizmetinizde!