Web Tasarımı Nedir ?

img title

Web tasarımı kurumsal firma vizyonunuzun interaktif ortamdaki yansımasıdır. 

Web tasarım hizmetleri,

 görsel tasarım, yazılım altyapısı ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) bileşenlerinden oluşur. Bu nedenle ekibimiz firmanıza özel kurumsal kimliğinizle örtüşen tasarımları, arama motorlarından en yüksek geri dönüşümü alabileceğiniz web sayfası tasarımını oluşturmak için çalışmaktadır.

Web tasarımı;

Bilgisayar, Telefon, Tablet ekranla uyumlu açılır.

Ürün ve hizmetleri detaylı açıklar.

Web tasarımı ; hizmetinde kullanılan fotograflar kalitelidir. Kopya fotoğraflar içermez

Web tasarımı ; Sayfaları ve İçerikleri Seo ile uyumludur.

Web sitesi yönetim paneli eğitimi verildikten sonra; içerik girişi ve güncelleme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Web tasarım hizmeti içerisinde blog sayfaları oluşturulup siteye güncel makaleler eklemeniz sağlanır ve site ziyaretçisinin sayfada daha uzun zaman geçirmesi hedeflenir. Bu seo açısından çok önemlidir.

WEB TASARIMI HİZMET SÜRECİMİZ 

Web Tasarım Projelendirme

Firmanızı ziyaret ederek yada misafirimiz olarak ağırlayarak sektörünüzü, ürünlerinizi, hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıyıp, sonrasında rakip firma analizi yaparak daha iyisi ne olabilir anlayışıyla projelendiriyoruz. Bu aşamada size özel bir temsilci atıyoruz. Tüm talep, öneri ve destek süreçlerinizde en başından sonuna kadar size yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım Aşaması 

Projelendirme aşamasından sonra tasarım ekibimiz kurumsal kimliğinizle örtüşen en iyi demo tasarımları beğeninize ve onayınıza sunuyor.

İçerik Yönetim Paneli

Firmanıza özel olarak tasarlanan web site tasarımınız onaylandıktan sonra site yazılımınızı ve içeriklerinizde ekleme - silme ve düzenleme işlemlerini kendinizin de rahatlıkla yapabilmeniz için yönetim panelinizi aktifleştiriyoruz.

Web Tasarım Genel SEO Ayarları

Web tasarım hizmetimizde altyapı ve içerik olarak kurumsal ve özel web sitesi tasarımınızı arama motorlarına tam uyumlu şekilde hazırlıyoruz. SEO başarısı için içeriğin mutlaka özgün olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Web Sitesi Yayınlama

Sizlerle birlikte verimli ve uyumlu çalışmalarımız neticesinde birlikte hazırladığımız, kurumsal imajınızı yükseltecek profesyonel ve özel web sitesini yayına alıyor ve ziyaretçilerinizin beğenisine sunuyoruz.

web tasarımı hizmetleri web tasarımı nedir web tasarımı